Fórum o ANIME
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum o ANIME

Pre všetkých Otakov
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Subtitle

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
janio88
Nováčik
Nováčik
janio88


Poeet p?íspivku : 4
Age : 36
Najobľúbenejšie anime : full metal panic
Registration date : 02. 04. 08

Subtitle Empty
PříspěvekPředmět: Subtitle   Subtitle Icon_minitimeTue Apr 08, 2008 2:07 pm

Vsetkych zdravim:)
vsimol som si ze otakuland už nieje co býval. Niesu tam skoro ziadne titulky co tam boli predtým Sad chcel by som poprosit dobrých ludí čo čítajú toto fórum, či by my nemohli na mail poposielat tytulky na anime: Excel saga, Hunter x hunter, seto to hanayome, shuffle, Dragon ball all epizode a pripadne niake ine titulky bo viem ze kedysi tam tie titulky boli ale nechcel som ich tahat kym nebudem mat anime a teraz tam zrazu niesu ked mam anime Sad
moj mail je janio88@inmail.sk
pripadne : janio88@azet.sk
alebo warrior8888@gmail.com
je jedno na ktori mail to poslete ale hlavne pozeram inmail
vopred dakujem vsetkym co my poslu nejake titulky Smile
Návrat nahoru Goto down
Alucard
Otaku 5. stupňa
Otaku 5. stupňa
Alucard


Poeet p?íspivku : 130
Age : 35
Localisation : Predajná city
Najobľúbenejšie anime : Hellsing,Blood+,Noir,Ergo Proxy
Registration date : 31. 01. 07

Subtitle Empty
PříspěvekPředmět: Re: Subtitle   Subtitle Icon_minitimeThu May 01, 2008 10:41 pm

janio88 napsal:
Vsetkych zdravim:)
vsimol som si ze otakuland už nieje co býval. Niesu tam skoro ziadne titulky co tam boli predtým Sad chcel by som poprosit dobrých ludí čo čítajú toto fórum, či by my nemohli na mail poposielat tytulky na anime: Excel saga, Hunter x hunter, seto to hanayome, shuffle, Dragon ball all epizode a pripadne niake ine titulky bo viem ze kedysi tam tie titulky boli ale nechcel som ich tahat kym nebudem mat anime a teraz tam zrazu niesu ked mam anime Sad
moj mail je janio88@inmail.sk
pripadne : janio88@azet.sk
alebo warrior8888@gmail.com
je jedno na ktori mail to poslete ale hlavne pozeram inmail
vopred dakujem vsetkym co my poslu nejake titulky Smile

Otakuland.cz je teraz v rekonstrukcii a mnoho tam nefunguje.Zajdi si vsak na Otakuland forum a v sekcii "Diskuze o strankach otakulandu" si najdi topic "Provizorni databaze titulku" tam mas vsetky titulky.
Návrat nahoru Goto down
 
Subtitle
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o ANIME :: OFF-TOPIC :: OFF-TOPIC-
Přejdi na: